Czy warto kupić krówki z nadrukiem na wesele?

Mega Foto Blog

Czy warto kupić krówki z nadrukiem na wesele?

cukierki krówki

W czasach bardzo ostrej konkurencji, właściciele firm – zarówno tych małych jak i większych – zachodzą w głowę jak utrzymać klienta przy sobie. Oczywiście, największe znaczenie ma tu oferowanie po prostu dobrej jakości usług oraz produktów, które same się bronią i znajdują rzeszę fanów. Niestety, nie zawsze to wystarcza. Dlatego coraz większą wagę przykłada się do całego procesu obsługi klienta, który powoduje, że dany odbiorca chce z nami zostać na dłużej.

Nawet drobny gest ze strony firmy w stronę klienta, jak chociażby krówki z logo firmy, są dla odbiorcy sygnałem, że jest on istotny. W dawnych czasach krówki reklamowe kojarzyły się ze słodkim poczęstunkiem, które firmy szykowały zazwyczaj jako wystawcy na targach branżowych. Teraz nie jest to jedyne miejsce, gdzie krówki reklamowe znajdują swoje zastosowanie. Dużo firm, zwłaszcza takich, które działają w Internecie, dołącza krówki z logo firmy do wysyłanych przez siebie zamówień. Chyba nie ma klienta, którego nie ucieszyłby ten drobny upominek dołączony do zamówionych produktów. Oczywiście, firmy stacjonarne również korzystają z tego typu rozwiązań. Krówki reklamowe znaleźć można na przykład w salonach kosmetycznych czy fryzjerskich. Czasami krówki z logo firmy rozdaje się również na otwarciach sklepów odzieżowych albo tych z innej branży. Przecież nawet otwierając sklep z komputerami, bardzo miło jest wręczyć pierwszym gościom krówki z logo.

Co ciekawe, krówki z nadrukiem znajdują coraz szersze zastosowanie, jeśli chodzi o podziękowania gościom z okazji różnych wydarzeń w życiu. Najpopularniejsze staje się chyba podziękowanie gościom weselnym. Krówki z nadrukiem rozdawane są przez druhny pod kościołem albo dekorują stoły na sali weselnej. Oczywiście, projekty firmy produkujących krówki z logo, mogą być spersonalizowane. Para młoda może wybrać krówki weselne z nadrukiem swoich imion lub daty ślubu. To bardzo wyjątkowe wspomnienie. Na pewno spersonalizowane rozwiązanie jest nieco droższe niż zwykłe krówki reklamowe zamawiane na targi w ilościach hurtowych, jednak należy pamiętać, że ślub bierze się raz w życiu i miło podziękować gościom w ten sposób. Trochę większym problemem jest zamówienie krówki z nadrukiem na inne, mniejsze okazje niż wesele. Krówki reklamowe na chrzest są również ciekawą opcją, jednak należy pamiętać, że większość firm produkujących krówki z logo, określają minimalną kwotę zamówienia.

Jeśli na chrzcie pojawi się niewiele osób, być może krówki z nadrukiem nie są tu najlepszym rozwiązaniem na prezent dla nich. Na pewno istnieje inny pomysł na podziękowanie dla gości za obecność na chrzcie. Może to być zwykła ramka ze zdjęciem dziecka i napisem dziękuję, mała świeczka, miód albo własnoręcznie upieczone ciasteczka. Pomysłów jest naprawdę cała masa i krówki z nadrukiem nie muszą być jedynym z nich.